jmenuji se Dominik, studují 1. ročník na obchodní akademii, je mi 16let, mám rád téměř všechny hudební styly, ale obzvláštně Nightcore. Rád čtu fanta...
Jsem hodný kluk, co by rád našel nějakou holku ..:) co by měla ráda filmy auta a podob .. :) Povahově spíše kluk ..:D jestli chápete jak to myslím :D...