O mě je těžke psat jsem normální holka co máráda taneční hudbu - Basshunter :3
mám doma hodně zvířatek , mam rada ružovou a zelenou , rada fotografu...
hledam pohodovou holku navazny vstach ktera rada se chodi bavit je romanticka jako ja TAK se neboj a pisni odepisu vsem foto potesi ale neni podminko...