Co bych o sobě mohl napsat. Mno asi to že jsem normální, mám rád sport, přírodu, hudbu a tanec. Nejsem sice žádný krasavec ale doufám že brzo najdu n...
SŠ,né příliš vysoký 168 cm,ale s dobrým a upřímným srdcem,který z nedostatku
příležitostí hledá touto cestou vhodný protějšek z HK a okolí.Prosím fo...