V dnešní době je těžké si někoho najít. Ať už v realitě nebo na seznamkách. Když už někoho najdete, tak je to buďto úchyl nebo starší muž, který se v...
Ahoj, jsem David, je mi 24 a jsem z Brna. Rád hraji golf, tenis, plavu, jím, cestuji, učím se jazyky, koukám na filmy a poslouchám hudbu. Mám psa Mol...