obycejny.. nejsu bohaty ani chlupaty vnoci spim nahaty , hesky nejsu vubec proto drevorubec vypadam jak blbec rikaji mi kanec ale nejsem zadny stvane...
Chtěla bych se seznámit s někým milým a sympatickým, idálně se smyslem pro (černý) humor :-) Zatím jsem v životě moc štěstí neměla a touhle cestou to...